(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Випускний 2022

У Шосткинському фаховому коледжі є багато гарних традицій, але найкраща, найочікуваніша, найбільш хвилююча – це випускний. Та цьогоріч це свято особливе, із присмаком гіркоти, адже війна внесла свої корективи.

Але життя триває, і для випускників це світлий день, який запам’ятається на все життя.

30 червня 2022 року 90 випускників коледжу отримали диплом, з них диплом з відзнакою – 9.

Шановні випускники! Щиро вітаємо вас! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом став не просто документом молодшого спеціаліста, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети!

Зичимо нашим випускникам незмінної віри у власні сили, успіхів і перемог! Залишіть у своєму серці яскраві, веселі та радісні спогади зі студентського життя, узявши з собою впевненість, рішучість, цілеспрямованість, красиву мрію і добру надію в нову дорогу! І хоча наше сьогодення пронизане болем, сльозами, невизначеністю, втратами, та ми щиро віримо в нашу Перемогу. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]