(05449) 7-31-20

(Питання щодо вступу)

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

30 липня — Міжнародний день дружби між державами, культурами та всіма людьми на Землі

Image

Ідея проведення Дня дружби на офіційному рівні була оголошена в Міжнародне десятиріччя миру та ненасильства, що проводилося з 2001 по 2010 роки. Її зафіксували в Декларації та Програмі дій. Остаточно свято затвердили у 2011 році на 65-ій сесії Генасамблеї ООН.

Цікаві факти про дружбу

Фахівці стверджують, що бачитися з друзями корисно для здоров’я. Вся справа в тому, що при частому спілкуванні підвищується рівень прогестерону, а це сприяє психологічній розрядці, а так само знижує рівень тривоги.

У ході наукових досліджень стало ясно, що брак спілкування з близькими друзями погано позначається на здоров’ї людини. Ті, у кого мало друзів, схильні не тільки до безсоння, але і до хронічної втоми. Такі люди на 90% частіше страждають депресією, ніж ті, у кого немає недоліку в спілкуванні з друзями.

Ті діти, батьки яких легко спілкуються з великою кількістю друзів і знайомих, живуть значно довше, ніж ті, у кого батьки нехтують спілкуванням з тих чи інших причин.

Друзі мають між собою певні генетичні схожості, а все тому, що друзів ми вибираємо собі на підсвідомому рівні.

Приблизно 90% всіх користувачів соціальних мереж стверджують, що дружбу можливо створити тільки за допомогою живого спілкування і тільки при реальних зустрічах.

Для того, щоб подружитися з кимось потрібно близько 40 годин спілкування, щоб вважати один одного друзями потрібно близько 100 годин разом, а щоб стати найкращими друзями потрібно не менше 200 спільних годин.

Сучасні підлітки фактично не вибирають собі друзів за популярністю (всього 4% респондентів) чи інтелектом (14%). Найбільше  тінейджери цінують гарне почуття гумору (82%), чесність (67%) і доброту (61%). Підлітки-бунтарі швидше заводять нові знайомства, але у добрих тінейджерів близьких друзів більше.

Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони втрачають 2 друзів. В середньому у кожної дорослої людини є 5 близьких друзів, одного з яких замінює друга половинка, а другим часто виявляється близький родич, роль якого теж замінює новий партнер.

Людський мозок здатний одночасно справлятися зі 150 друзями.

Дружба – це те, що допомагає нам знайти спільну мову, порозуміння. Саме дружба лежить в основі діалогу людей, країн, цивілізацій.

Тому звичайна, справжня тепла дружба між людьми так потрібна сьогодні й Україні. Це – основа нашої єдності та запорука майбутнього успіху.

Дружба й любов – два найважливіші компоненти для порятунку світу, для людяності й щастя! Поважаймо друзів і любімо одне одного!

Не забудьте привітати своїх друзів зі святом!

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]