(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

День незалежності (+відеопривітання)

Україна святкує День незалежності !

День проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання. Це свято кожного з нас – і тих, хто зміцнював суверенітет держави протягом останніх десятиліть, і молодих людей, ровесників Незалежності, які далі розвиватимуть Україну.                             2022 рік став роком випробувань та значних втрат. Ворог вирішив відібрати у нас волю, суверенітет та території. Проте у російських загарбників нічого не вийде, бо ми, українці, завжди були волелюбними та незламними. І ми обов’язково переможемо!                                                      На жаль, цього року ми не зможемо святкувати День Незалежності як завжди, адже продовжується героїчна боротьба нашого народу із окупантами. Усі ми кожного дня додаємо значних зусиль, наближуючи нашу перемогу. Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!

Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!

Відеопривітання:

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]