(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Ми пам'ятаємо про вас...

У кожному місті  є дати, які знаменують визначні події. Такою датою для містян є 2 вересня - День визволення Шостки від нацистських загарбників.

Сьогодні педагогічний колектив та представники студентства  нашого коледжу вшанували пам'ять  загиблих,  поклавши квіти до пам’ятника «Скорботна мати»,  що  отримав свою назву на честь матерів, які не дочекалися своїх чоловіків і синів з війни. Його було встановлено  1958 року. У братській могилі поховано 872 активісти антифашистського опору, мирні жителі міста і району, розстріляні або закопані живими під час окупації в 1942 році.

23 вересня 2010 року було відкрито оновлений пам’ятник і встановлено плити з іменами загиблих.

80 років тому патріоти Вітчизни прийняли мученицьку смерть, але не стали на коліна перед ворогом.

Ми повинні бути гідними загиблих і не опустити знамено їхньої боротьби   перед жодними окупантами.

Вічна Пам'ять і Слава загиблим!!!

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]