(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Вікторина до Дня миру

День миру святкують щороку 21 вересня, адже ця дата примушує задуматися над тим, що таке МИР і ЗЛАГОДА на Землі. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати. Однак для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія, багато дітей страждає, вони не мають сім'ї, але мають багато горя.
Поняття миру та дружби після 24 лютого набули й для українців особливої ваги.
Те, що раніше просто не помічалося чи вважалося звичайним, буденним, сьогодні дорожче за будь-які матеріальні цінності. Ми бажаємо одне одному мирного неба, сподіваючись, що ця мрія здійсниться і все буде добре!
Історія свята така: у 1982 році у своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН
проголосила Міжнародний день миру (International Day of Peace) як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. Відтоді свято, яке відзначається 21 вересня, залучило мільйони людей, охопивши багато країн та регіонів. Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього.
Напередодні студенти гр..ПТ-20 активно відгукнулися на пропозицію свого
керівника Наталії Щасної взяти участь в онлайн- вікторині до Дня миру на 20 запитань.
Інтелектуальна гра включала 4 тематичні етапи: Гортаючи сторінки історії Україна єдина. На захисті миру;Наше серце - Україна. За кожен етап можна було набрати максимально 10 балів.
Студенти виявили обізнаність з багатьох питань, особливо тих, що стосувалися
російсько-української війни. І як результат – високі бали та азарт, що трохи відволікає від важкої буденщини.
А які асоціації пов’язані у вас зі словом «мир»?

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]