(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Міжнародний день студентського спорту

Спорт на благо миру та розвитку – гасло цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність такого виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави.

Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання та благополуччя держави.

В рамках відзначення Міжнародного дня студентського спорту та популяризації фізичної культури і спорту серед студентської молоді 20 вересня в коледжі відбувся спортивний квест зі студентами І курсу. Метою заходу було знайомство та згуртування першокурсників. Для подолання перешкод студентам - членам команд довелося продемонструвати максимальну винахідливість, згуртованість, взаємопідтримку та здатність мобілізуватися в нових незвичних умовах. Усі учасники заходу одержали масу задоволення та позитивних емоцій.

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]