(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Радіодиктант

09 листопада, у День української писемності, українці по всьому світі написали 22-й Радіодиктант національної єдності, який мав назву «Твій дім». Авторка цьогорічного тексту - українська письменниця і режисерка Ірина Цілик. Читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева. Прослухати диктант можна було в застосунку «Дія» та в ефірах радіо і телебачення, діджитал-платформах.

Текст був дуже емоційним і чутливим для кожного українця. Унаслідок війни чимало осель пошрамовано або знищено.

Долучилися до Радіодиктанту національної єдності й студенти та викладачі нашого коледжу. У цей нелегкий час українська мова об’єднує та дає сили українцям боротися за те, ким вони є, спонукає непохитно протистояти жорстокій російській агресії та захищати свою унікальну державу.

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]