(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Поінформований – значить озброєний

07 листопада до коледжу завітала команда Міжнародної благодійної гуманітарної організації The Halo Trust – найбільшого оператора з розмінування в Україні.

Інформування – найважливіший компонент протимінної діяльності.

Departament CORE від The Halo Trust у коледжі провів тренінги з навчання, що пов’язані з ризиками, які приховують вибухонебезпечні залишки війни. Представники цієї організації розповіли працівникам, студентам  коледжу про типи вибухових пристроїв, що можуть залишатися в місцях, де велися бойові дії або розташовувалися військові підрозділи ЗСУ чи ворога. Присутні дізналися про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними речовинами, захованими у звичайні предмети, а також шкоду від різних видів вибухонебезпечних залишків бойових дій.

Наприкінці зустрічі всім присутнім були роздані інформаційні матеріали з актуальною та пізнавальною інформацією.

Коледжани щиро вдячні представникам The Halo Trust в Україні за надання важливої та корисної інформації, задля збереження життя та здоров’я мешканців нашого міста!

Будьмо уважні та бережімо себе!

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]