(05449) 7-31-20

(Питання щодо вступу)

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Яку користь приносить толерантність?

Щодо толерантності постійно виникає багато дискусій. Причина в тому, що ми зупиняємось на буквальному перекладі цього слова: толерантність=терпимість. А далі – кожен інтерпретує це поняття по- своєму. Насправді, толерантність – це та риса, яка дозволяє нам сприймати людину такою, яка вона є. Толерантність  - розуміння, адекватне сприйняття, терпіння; конструктивне спілкування і гармонійні взаємини. Це не про агресію, байдужість, грубість та жорстокість.

Працюючи із  практичним психологом коледжу   над темою «толерантність», студенти на практиці отримали можливість усвідомити, що важливо не лише слухати, а й чути співрозмовника;  поважати точку зору іншої людини, її інтереси.

Здобувачі освіти  груп ПТ-22, ОП-21, БС-21  та студенти гуртожитку взяли активну участь в обговоренні питання, яку користь вносить толерантність у життя людини. У ході активної дискусії отримали такі відповіді:

• емоційна рівновага ( з розумінням ставимося до особливостей іншої особистості);
  • формуємо позитивний імідж;
  • уміємо будувати та підтримувати гармонійні взаємостосунки;
  • розвиваємо навички конструктивного спілкування.

Однозначно тема є актуальною, особливо в умовах сьогодення, коли важливо зберігати внутрішній баланс і  підтримувати один одного.

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]