(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Всесвітній день «Дякую»

11 січня – найввічливіший день у році. Цього дня відмічається Всесвітній день «Дякую».

Свято було створено за ініціативи представників миротворчих спільнот і покликане нагадати людям про цінність хороших манер.

Психологи вірять, що якщо часто говорити «дякую», можна виробити хорошу звичку робити добрі вчинки. Це слово не тільки наповнює людину енергією, а й може втілити в реальність найбажаніші мрії. Також слово «дякую» покращує самопочуття. Відомо, що такі слова, як «дякую», іноді запросто можуть підняти настрій і переконати людину в тому, що хороші вчинки – це те, чим потрібно займатися щодня. Ця проста техніка впливає не лише на настрій, але й на весь наш організм. Доведено, що вдячні люди не лише щасливіші, але й фізичне здоров’я в них краще. Ряд досліджень показують, що коли ми дякуємо, у нашому організмі виділяються дофамін і серотонін: це допомагає знизити тривожність, впливає на самооцінку, покращує сон і навіть пом’якшує симптоми депресії.

Вітаємо з Міжнародним днем «Дякую» і від душі бажаємо завжди бути щасливою людиною і мати можливість говорити долі слова подяки за рідних і коханих людей поруч, за радість і успіх кожного дня! Бажаємо отримувати ці щирі слова за всі добрі вчинки та справи, бажаємо кожного дня чути тепле й привітне «ДЯКУЮ»!

Скористайтеся нагодою і подякуйте батькам, друзям, членам сім'ї просто так, за те, що вони є, люблять і цінують вас, і звичайно ЗСУ, волонтерам, відважним, небайдужим людям та нашій Славній Україні!

ПАМ'ЯТАЙТЕ:

ВДЯЧНІ ЛЮДИ ГОТОВІ ДО ПІДКОРЕННЯ НОВИХ ВЕРШИН!

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]