День матері, Міжнародний день сім’ї та Всесвітній день вишиванки.

Мама, родина…

У цих словах поєднується доброта, ніжність, ласкава турбота, які супроводжують кожну людину всі роки життя. Ці безцінні й найдорожчі слова  символізують нескінченну любов і захист.

23 травня у Хіміко-технологічному коледжі відзначили відразу потрійне свято – День матері, Міжнародний день сім’ї та Всесвітній день вишиванки. З цією метою спільними зусиллями творчих колективів та студентства було підготовлено святкову концерту програму під промовистою назвою « Я, моя родина, Україна».

На урочистий захід завітали батьки студентів, що виявили бажання приєднатися до дружної коледжанської родини.

Біля бібліотеки коледжу гостей зустрічало родинне дерево навчального закладу, де можна було побачити групові фото студентів та їх наставників.

Особливо вразив та наповнив приємними емоціями виступ учасників середньої та молодшої вікових груп народного ансамблю танцю «Світанок», який відкрив концертну програму. А мами юних танцюристів отримали в подарунок чудові кошики конвалій.

Нотку тепла та радості також додали пісенні номери народного вокального ансамблю «Світанок», сольні виступи студентки ІІ курсу Борнусової Ольги. А ще гостям свята запам’яталася пізнавальна розповідь ведучого про символічне значення  візерунків та орнаментів на традиційних українських вишиванках.

Власне, усі учасники концертної програми намагались донести присутнім в залі, що для них це — справді свято любові і пошани, запорука національної гідності та міцності рідної держави. «У цілому світі мірою гідності людини вважається її подяка матері за життя, за всі її старання, виховання і самопожертву. Усі ми з дитинства й до останніх своїх днів несемо у своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє і пробачить», – такий загальний висновок свята.

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2020 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.