Зателефонуйте

(05449) 7-31-20

(096) 046-11-60

(Приймальна комісія)

Напишіть листа

[email protected]
[email protected]

(Питання щодо вступу)

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Святкова лінійка

1 вересня  в Хіміко-технологічному коледжі пройшла святкова лінійка з нагоди початку нового навчального року.

Надзвичайно яскравим і пам’ятним став цей осінній день для присутніх, який розпочався з урочистого звучання Гімну України, а святкова програма та привітання були спрямовані на патріотичне єднання усіх і кожного зокрема.

Право винести прапор коледжу було надано студентові 4 курсу, стипендіату Верховної Ради України Павленку Даниїлові. Супроводжували його активісти, відмінники навчання – студенти групи БС-16 Щасна Марія та Шкіра Андрій.

Із вступним привітальним словом виступила директор коледжу – Сорока Тетяна Іванівна, яка побажала студентам успіхів у навчанні, миру, злагоди та добробуту нашій країні та присутнім. «Цінуйте свій час, збагачуйтесь знаннями і практичними навичками, бо завдяки цьому ви створюєте своє надійне професійне майбутнє», - резюмувала вона.

Традиційно у цей день грамотами за активну участь у житті нашого навчального закладу були нагороджені кращі студенти коледжу.

            Хвилиною мовчання вшанували студенти та викладачі пам'ять героїв – учасників бойових дій в АТО. 

Від імені першокурсників виступила студентка Карпенко Вікторія. Вона висловила сподівання на те, що між новоспеченими студентами та викладачами складуться добрі взаємини, а студентське дозвілля буде плідним і насиченим.

            Святкова першовереснева лінійка закінчилась покладанням квітів до могили загиблих під час війни шосткинців.Знайдітьнасна мапі:

ПІДТРИМКА

Щоб отримати допомогу у вирішенні питань звертайтеся за наступними контактами:

Телефон: (05449) 7-31-20
Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]
Сайт: htcolledge.sumdu.edu.ua

Карта сайту: переглянути