Святкова лінійка

1 вересня  в Хіміко-технологічному коледжі пройшла святкова лінійка з нагоди початку нового навчального року.

Надзвичайно яскравим і пам’ятним став цей осінній день для присутніх, який розпочався з урочистого звучання Гімну України, а святкова програма та привітання були спрямовані на патріотичне єднання усіх і кожного зокрема.

Право винести прапор коледжу було надано студентові 4 курсу, стипендіату Верховної Ради України Павленку Даниїлові. Супроводжували його активісти, відмінники навчання – студенти групи БС-16 Щасна Марія та Шкіра Андрій.

Із вступним привітальним словом виступила директор коледжу – Сорока Тетяна Іванівна, яка побажала студентам успіхів у навчанні, миру, злагоди та добробуту нашій країні та присутнім. «Цінуйте свій час, збагачуйтесь знаннями і практичними навичками, бо завдяки цьому ви створюєте своє надійне професійне майбутнє», - резюмувала вона.

Традиційно у цей день грамотами за активну участь у житті нашого навчального закладу були нагороджені кращі студенти коледжу.

Хвилиною мовчання вшанували студенти та викладачі пам'ять героїв – учасників бойових дій в АТО.

Від імені першокурсників виступила студентка Карпенко Вікторія. Вона висловила сподівання на те, що між новоспеченими студентами та викладачами складуться добрі взаємини, а студентське дозвілля буде плідним і насиченим.

Святкова першовереснева лінійка закінчилась покладанням квітів до могили загиблих під час війни шосткинців.