Зателефонуйте

(05449) 7-31-20

(096) 046-11-60

(Приймальна комісія)

Напишіть листа

[email protected]
[email protected]

(Питання щодо вступу)

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Екскурсія на "Фармхім"

Екскурсія  - особлива форма навчального процесу.  Задачі екскурсії - розвиток здібностей   студентів  діяти з пізнавальних позицій у оточуючому  їх  довкіллі; безпосередньо сприймати і вивчати життєві явища і процеси.  Екскурсії допомагають формувати емоційну сферу: почуття прекрасного,  відчуття радості пізнання, бажання бути корисними людям. Ось і студенти нашого коледжу, груп ХТ-16 та МІ-16 нещодавно здійснили цікаву подорож на підприємство "Фармхім". Юнаки групи МІ-16 ознайомилися з сучасним обладнанням хімічного виробництва, а студенти групи ХТ-16 з надсучасним лабораторним обладнанням, яке допомагає контролювати якість продукції, що випускає підприємство на всіх етапах: начальному,  проміжних та кінцевому. А ще всіх вразила чистота приміщень та території.

На сам кінець екскурсії молоді люди почули від головного еколога підприємства про те як серйозно поставлені питання охорони довкілля, що всі викиди і скиди виробництва контролюються державними екологічними службами.

Викладачі були раді  зустрічі з колишніми студентами коледжу, випускниками різних років,  для яких підприємство стало місцем роботи. Тому і у сьогоднішніх студентів  з'явилася впевненість у можливості працевлаштування у рідному місті.

Екскурсію організували викладачі: Кокшайкина Г.І., Вареник А.В., Семяник Н.І., Невесела І.А.

Знайдітьнасна мапі:

ПІДТРИМКА

Щоб отримати допомогу у вирішенні питань звертайтеся за наступними контактами:

Телефон: (05449) 7-31-20
Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]
Сайт: htcolledge.sumdu.edu.ua

Карта сайту: переглянути