"Нумо, хлопці!"

Хіміко-технологічний коледж здобув перемогу в міському конкурсі «Нумо, хлопці!»

5 грудня напередодні Дня Збройних сил України спорткомплекс «Свема» приймав традиційний міський конкурс "Нумо, хлопці".

Організаційний комітет конкурсу - сектор з фізичної культури і спорту міської ради , сектор  молоді міської ради, військова частина 3022.

Позмагатися в силі, витривалості, вразити ерудицією вирішили чотири команди з різних навчальних закладів міста: Шосткинського медучилища, Хіміко-технологічного коледжу, Вищого професійного училища, Центру професійно-технічної освіти.

Одягання  комплекту бронезахисту бійця, перекидання м’яча вагою 3 кг, стрибки в мішках, смуга перешкод, конкурс капітанів,   - усі ці завдання  оцінювало компетентне журі.

У перервах між конкурсами  свої команди підтримували  вболівальники, виконуючи номери художньої самодіяльності.

Креативно підійшли учасники до оголошення візитної картки команди, зокрема наш коледж обрав спортивний імідж.

Особливо вразила вболівальників команда юнаків коледжу, яка в підсумку й посіла в конкурсі перше місце. Друге  місце – медичне училище та Вище професійне училище. Третє місце - Центр професійно-технічної освіти.

Вітаємо переможців, які з гідністю продемонстрували, що вони – справжні захисники!