Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

У всьому світі цього дня говорять про СНІД. Про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія, що була названа чумою 20 ст. Незважаючи на досягнення науки, медицина, на превеликий жаль, змушена констатувати, що СНІД – не переможний. Його масштаби, підступність досі не можуть залишити байдужим жодної розсудливої людини.

Наш навчальний заклад не стоїть осторонь проблеми. Так, з метою привернення уваги до проблеми поширення венеричних захворювань,  створення умов для формування відповідального ставлення до власного здоров’я, підвищення рівня обізнаності студентів коледжу про ВІЛ/СНІД було проведено ряд заходів.

30 листопада 2016 року студенти груп МІ,ХТ-16, ЕІ-16 разом із психологом обговорили, що таке ВІЛ/СНІД, як передається ця хвороба.

Цього ж дня лікар-інфекціоніст Л.Б. Тупікова провела лекцію «Профілактика наркоманії та ВІЛ-інфекції», після чого студенти мали можливість пройти анонімне, безкоштовне тестування на ВІЛ-інфекцію.

1 грудня 2016 року учасники Студентської ради та всі небайдужі студенти взяли участь у флеш-мобі, який був присвячений Дню боротьби зі СНІДом. Своїм прикладом студенти намагалися привернути увагу до проблеми, висловили свою активну громадянську позицію.

За «круглим столом» у гуртожитку коледжу студенти разом із психологом та вихователем мали змогу поспілкуватись на тему «СНІД – небезпека поруч».

Активно проявили себе Олена Мартиненко, Катерина Симутіна, Олексій Дроздов, Світлана Цигикал.

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2020 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.