День Конституції.

Перша Конституція незалежної Української держави прийнята Верховною Радою України 28 червня 1996 року. З тих пір в цей день Україна святкує День Конституції.

Згідно з Конституцією, Україна - суверенна і незалежна, соціальна і правова держава. Україна - унітарна держава, її територія в рамках існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Державною мовою в Україні є українська. Президент України є главою держави і виступає від його імені. Президент - виступає гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2020 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.