ВИПУСК – 2020!

Ось і промайнув перший місяць літа – червень! Традиційно в цей час у коледжах закінчується навчальний рік, підводяться  підсумки роботи педагогічного колективу і проводиться святкове вручення дипломів випускникам.

ВИПУСК – 2020! Красива дата зі своїми особливостями: 100 річний ювілей коледжу, неможливість урочистого зібрання коледжанської родини –випускників, педагогів, батьків, друзів. Випускники отримали дипломи молодшого спеціаліста, із них – 7 дипломів із відзнакою.

З нагоди свята хочемо побажати вам. щоб здобуті в коледжі знання стали справжньою путівкою в життя – насичене, наповнене добрими справами, вірними друзями, радістю, щастям.

Дякуємо всім, хто разом із нами пройшов шлях від вступу до коледжу і до його закінчення. Ми всі разом навчалися, вирішували чимало різних питань, сумували і раділи, мріяли і рухалися вперед. Тож нехай ця подія стане потужним поштовхом, новим початком відліку вашого самостійного, дорослого життя.

У добру путь, наші випускники! Хай вам щастить!

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2020 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.