30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Кожен з нас вважає, що питання торгівлі людьми залишилося десь далеко в  минулому. І якщо у світі існує це явище, то воно  перебуває дуже далеко від нас.

На жаль, «сучасне рабство» - досить поширене явище  в нашому суспільстві дотепер. У зоні ризику - саме молодь, оскільки в силу своїх особливостей дану вікову категорію виділяють енергійність, імпульсивність та  активність: вона багато подорожує, шукає високооплачувану роботу, підробіток, поєднуючи із навчанням.

Тому просвітницькі заходи з даної теми є актуальними і доцільними. Оскільки базові знання щодо особистої безпеки дозволять захистити себе, своїх близьких та знайомих.

Пропонуємо долучитися до інформаційного флеш-мобу та отримати корисну інформацію в групі Facebook Громадська організація «Ліга сучасних жінок»

Національна безкоштовна лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів:

0 800 505 501 або 527

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2020 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.