Толерантність – як усвідомлений вибір

Останнім часом дуже популярно використовувати терміни «толерантність», «толерантне спілкування», «толерантне ставлення». Що це за якість та як переконати молодь в необхідності поважати один одного , донести переваги та практичне значення толерантності у взаєминах? Як формувати цю якість – виховуючи чи змушуючи? Єдиний надійний  спосіб – демонструвати   в дії.  І не лише один раз на рік.

У «толерантності» багато визначень.  Розглядаючи це  питання, студенти зосередили увагу  на практичних ситуаціях, які дозволяють усвідомити, що кожен з нас має свої інтереси, свою систему цінностей, свої цілі та прагнення, свою думку, яка може і повинна відрізнятися від нашої, навіть якщо ми і не погоджуємося. Молодь вчилася поважати  і приймати вибір іншої людини. Побачила, що такий спосіб спілкування, дозволяє формувати і підтримувати гармонійні стосунки з оточенням.  Експериментувала з різними ситуаціями. І, звичайно, що в студентської молоді досить неоднозначне ставлення до толерантності. Тому студенти розбирали кожну ситуацію. Просто вчилися.

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2020 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.