Сторінка психолога
![]() |
Практичний психолог Закінчила у 2009 році Глухівський педагогічний університет імені Олександра Довженка за спеціальністю «Соціальна педагогіка. Практична психологія» та отримала кваліфікацію соціальний педагог, практичний психолог в закладах освіти. |
Шановні студенти, батьки та викладачі!
Дорослішання – це складний період в житті будь-якої людини, який супроводжується змінами у морально-психологічному розвитку і завжди сповнений протиріч. Постійно виникають різні труднощі і ми можемо опинитися в непростій життєвій ситуації.
Завдання психолога – допомогти Вам розібратися в ситуації, що склалася і знайти оптимальне рішення.
Основна мета діяльності практичного психолога – сприяння формуванню підростаючого покоління, становленню індивідуальності і творчого ставлення до життя; розвиток здібностей і схильностей студентів; вивчення особливостей їх психічного розвитку; забезпечення психічного та психологічного здоров’я учнів.
ХТО ТАКИЙ ПСИХОЛОГ?
Існує стереотип, що люди, які зверталися до психолога, є психічно нездоровими. Проте, в сучасних умовах, коли суспільні процеси стають більш динамічними, часто виникають напружені ситуації у взаєминах між людьми. Люди стали дедалі частіше користуватися послугами психолога.
Психолог – фахівець, що здобув психологічну освіту і працює із ЗДОРОВИМИ людьми.
Психологічна – це не медична освіта, і тому психолог (на відміну від психіатра) не має права виписувати ліки. Області застосування його знань - психологічне консультування здорових людей. Роботою психолога є виступати певним дзеркалом, дати людині можливість побачити своє життя, проблеми збоку. Застосувати все те, що може допомогти звести містки між собою і собою, собою і людьми. Не треба думати, що психологи змінюють життя. Шляхи вирішення проблем закладені в самій людині, необхідно лише допомогти усвідомити їх.
У процесі надання психологічної допомоги психолог намагається сприймати особистіть такою, якою вона є, створити умови для її самовизначення й особистісного зростання.
Не соромтеся звернутися особисто, зателефонувати (099) 78-49-590 чи написати Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і поставити питання, яке вас хвилює! Звертайтесь до кабінету №210 (ІІ).