Відділення комп’ютерно-інтегрованих технологій та інженерії

Можливо вас цікавить:

Вступна кампанія

Всі питання щодо вступу в коледж

Історія відділення

Шосткинський технікум, який був створений в 1920 році, мав 3 факультети: робітничий, механічний, хімічний. Механічний факультет складався з відділень: з експлуатації двигунів внутрішнього згорання і парових машин; з обробки металів та дерева; електротехнічне сильних і слабких струмів. Головна мета роботи навчального закладу – підготовка з числа робітників міста і села науково – освічених організаторів виробництва, яке стрімко розвивалось. У 60-ті роки студенти технічних спеціальностей почали займатися технічною творчістю під керівництвом викладачів Козлова Бориса Івановича та Шарапова Андрія Михайловича. В 1967 році технікум вперше взяв участь у всесоюзній виставці технічної творчості і був нагороджений дипломом  II ступеня. У 1970-1971 навчальному році – диплом III ступеня і I місце в обласному огляді технічної творчості. За плідну роботу в цьому напрямі викладач Козлов Б.І. Міністерством і ЦК профспілок був нагороджений дипломом 1 і 2 ступенів. Так шляхом технічної творчості виготовлялося обладнання в лабораторіях контрольно-вимірювальних приладів, автоматизації промислових процесів, процесів та апаратів, обладнання хімічних заводів.
              З часом змінювалися механізми, обладнання, матеріали, технологічні процеси, вимоги виробництва і змінювалися назви спеціальностей, їх кількість, а матеріально – технічна база електромеханічного відділення розширювалася і поповнювалася новими стендами, приладами, удосконалювалася, модернізувалася. І цей процес триває і зараз.

Напрямки підготовки

Відділення сьогодні охоплює підготовку фахових молодших бакалаврів з 3 галузей: 15 Автоматизація та приладобудування, 14 Електрична інженерія, 16 Хімічна та біоінженерія

174 Автоматизація, комп’ютерно- інтегровані технології та робототехніка

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

161 Хімічні технології та інженерія

Контакти коледжу:

41100, Україна, Сумська обл., м. Шостка, вул Інститутська, 1.

+38(05449) 7-31-20
+38(096) 046-11-60

Часи роботи

Пн – Пт 9:00 – 17:00

Відповіді на питання:

Завідувач відділення

Павло Пата

Очолює відділення з 2013 року. Є викладачем компʼютерних технологій.

Campus Events

Our Vision

Our Mission

Our History

Principal Alex Milnner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Nunc consequat interdum varius sit. Montes nascetur ridiculus mus mauris vitae ultricies leo integer malesuada. Dictum varius duis at consectetur lorem donec massa sapien faucibus.

Leo integer malesuada nunc vel risus. Amet luctus venenatis lectus magna fringilla urna porttitor rhoncus. Velit ut tortor pretium viverra. Est lorem ipsum dolor sit amet. Risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor. Lacus vel facilisis volutpat est velit. Et odio pellentesque diam volutpat.

2021 Principal Career

Board Management

Andy R. Lee

Frankie De Jong

Anne F Jolie

Valencia Robin

Developer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.