Відділення механічної інженерії та управління

Можливо вас цікавить:

Вступна кампанія

Всі питання щодо вступу в коледж

Про відділення

Відділення зараз включає шість спеціальностей. З кожної спеціальності – група студентів, які оволодівають нею, засвоюючи теоретичні знання та проходячи практику на підприємствах нашого міста та містах нашої області і Чернігівської області.
Викладацький склад на відділенні досвідчений: викладачі-методисти – 5 осіб, викладачі вищої кваліфікаційної категорії – 63%. Викладачі володіють інноваційними засобами навчання, вміють організувати студентів не лише під час занять, а й спонукають до участі в позааудиторних заходах: з навчальних дисциплін (інтелектуальна гра «Найрозумніший хімік», гра-дискусія за круглим столом «Хімічна кав’ярня», евристична бесіда «Технологія виготовлення детонуючого шнуру», ділова гра «Продуктивність праці»); з виховних заходів (ділова гра «Моя майбутня спеціальність»,  «Я – студент», «Сім’я – фортеця моя», «Національна спадщина України»); у наукових конференціях «Відомі економісти світу»; у брейн-рингу «Все про товарознавство»; у теоретичних конференціях «Утилізація відходів»; конкурсі «Кращий технолог».
Студенти беруть участь у спортивних змаганнях, спартакіадах з різних видів спорту протягом навчального року, в художній самодіяльності коледжу і  наукових конференціях  Шосткинського інституту СумДУ, здобувають досвід науково-дослідницької роботи та посідають призові місця.

Студенти економічного напряму, також, щорічно беруть участь в міському конкурсі бізнес-планів, представляючи та захищаючи розроблений бізнес-план майбутнього підприємства, обґрунтовуючи необхідність його застосування в нашому регіоні та доцільність його існування.
Студенти технологічного відділення є активом в студентському самоврядуванні. 70% студкому  – студенти відділення, які намагаються зробити життя студентства цікавим, насиченим подіями та залучити молодь до активного способу життя.

Спеціальності відділення

Навчання здійснюється за навчальним планом з терміном навчання 2 роки – на базі 11 класів; 3 роки – на базі 9 класів.

Навчання здійснюється за навчальним планом з терміном навчання 3 роки – на базі 11 класів; 4 роки – на базі 9 класів.

Контакти коледжу:

41100, Україна, Сумська обл., м. Шостка, вул Інститутська, 1.

+38(05449) 7-31-20
+38(096) 046-11-60

Часи роботи

Пн – Пт 9:00 – 17:00

Відповіді на питання:

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.