Відділення механічної інженерії та управління
Можливо вас цікавить:
Про відділення
З вересня 2021 року було змінено назву відділення на відділення механічної інженерії та управління.
Відділення механічної інженерії та управління є структурним підрозділом коледжу, де здійснюється підготовка фахівців освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за такими спеціальностями й освітньо-професійними програмами (ОПП):
- Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»;
ОПП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»
- Спеціальність 071 «Облік і оподаткування»;
ОПП « Облік і оподаткування»
- Спеціальність 076 « Підприємництво та торгівля»;
ОПП « « Підприємництво та торгівля »
- Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»;
ОПП « Галузеве машинобудування »
МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА ВІДДІЛЕННЯ:
Формування в майбутнього фахівця професійних компетенцій, знань, умінь та навичок на рівні світових освітніх стандартів відповідно до сучасних вимог стейкхордерів.
Відділення забезпечує організацію освітнього процесу в коледжі, складання розкладів занять, іспитів та контроль за їх дотриманням, моніторинг якості проведення занять та підготовки здобувачів фахової передвищої освіти.
Проводить науково-педагогічне керівництво організації та методичного забезпечення самостійної роботи здобувачів освіти, аналіз поточної успішності, підсумків екзаменаційних сесій. Розроблює пропозиції, спрямовані на поліпшення організації освітнього процесу та якості професійної підготовки.
Відділення механічної інженерії та управління проводить вагому роботу щодо підвищення якості навчання здобувачів освіти, а саме відбувається обговорення результатів поточного та підсумкового контролю знань, виконання графіка самостійної та індивідуальної роботи здобувачів освіти.
Для підготовки фахівців зі спеціальностей є достатня кількість сучасних навчальних аудиторій, що дозволяє проводити заняття на високому рівні, який відповідає сучасним освітянським вимогам. У коледжі діють комп’ютерні лабораторії, обладнані сучасною обчислювальною та організаційною технікою. Здобувачі освіти мають можливість працювати в локальних комп’ютерних мережах та у Всесвітній мережі Internet.
На відділенні діє рейтингова система оцінки роботи здобувачів освіти, яка враховує не тільки якість навчання, а й активну участь у громадському житті коледжу, міста, області та поза її межами.
Кращі здобувачі відділення – переможці та призери Всеукраїнських конкурсів, олімпіад з навчальних дисциплін, учасники конференцій, круглих столів, бізнес-форумів, стипендіати Сумської обласної державної адміністрації та Верховної Ради України.
Здобувачі освіти відділення є активом у студентському самоврядуванні. Вони намагаються зробити життя студентства цікавим, насиченим подіями та залучити молодь до активного способу життя.
У вільний від занять час здобувачі освіти займаються в спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності.
Сучасний динамічний розвиток комерційних, економічних, фінансових структур, органів державного регулювання потребують кваліфікованих фахівців, які мають високий рівень економічної освіти, спеціальні знання у сферах торгівлі, підприємництва, біржової діяльності; державних і муніципальних фінансів, податків, банківської і страхової справи, грошового обігу; філології; фінансового менеджменту, фінансових ринків, у тому числі міжнародних; оцінки вартості бізнесу; обліку, аудиту, оподаткування тощо.
Спеціальності економічного профілю відділення забезпечують саме таких фахівців, які набувають ґрунтовні знання з підприємництва, торгівлі, біржової діяльності, теорії фінансів і банківської справи, обліку і оподаткування, філології, світової економіки і міжнародних економічних відносин, маркетингу, прогнозування і планування в умовах ринку, ціноутворення, статистики, економічного аналізу.
Економічні знання за своєю сутністю є універсальними й застосовуються в різних галузях. З цією метою запроваджуються та використовуються різні методи вивчення фахових навчальних дисциплін, засвоєння економічних знань та кращого розуміння економічних проблем суспільства, а саме:
– використання сучасних інформаційних та інноваційних технологій на заняттях;
– застосування презентацій та відеоуроків для вивчення певних тем;
– організація роботи з обдарованими здобувачами освіти;
– розв’язування задач чи кросвордів відповідної тематики;
– розробка позакласних заходів та ділових ігор як активної навчальної діяльності з імітаційного моделювання систем, явищ, процесів, які вивчаються;
– проведення вікторин та конкурсів;
– розробка бізнес-ідей на основі принципів прибутковості, конкурентоздатності, перспективності та реальності, створення бізнес-планів.
Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування» належить до галузі знань 13 «Механічна інженерія», яку держава визначає як одну з пріоритетних. Це означає, що спеціальностям цієї галузі надається особлива державна підтримка.
Спеціальність 133 “ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ” – це спеціальність, на якій вчать будувати машини, але насправді це можливість здобути найкращу технічну освіту й стати справжнім майстром інженерних вершин. Галузеве машинобудування – спеціальність широкого профілю, яка дозволить навчитись розбиратись у складових частинах великих промислових виробництв, зрозуміти будову будь-яких верстатів, промислових систем. Здобувачі освіти будуть знати, як впроваджуються новітні комп’ютерні технології на виробництві, вільно оперувати всіма потрібними програмами й розробляти надсучасні підходи для оптимізації промисловості. Ми готуємо професіоналів високого рівня для успішного кар’єрного росту на підприємствах, у міжнародних та українських компаніях.
Ця спеціальність передбачає великий перелік навчальних дисциплін, які допомагають здобувачам освіти отримати навички, необхідні для того, щоб стати фахівцем у сфері машинобудування. Будьте готові, що у вашому навчальному плані будуть такі фахові дисципліни: теорія механізмів і машин, деталі машин, гідравліка, гідро- та пневмоприводи, опір матеріалів, основи автоматизації та робототехніки тощо
Тут здобувачі освіти вивчають механізми та обладнання різного призначення, вчаться розробляти сучасні конструкції та впроваджувати новітні технології, оптимізовувати промисловість та покращувати українське виробництво.
Випускники працюють на підприємствах машинобудівної, хімічної та зварювальної галузей.
Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за обраною спеціальністю в закладах вищої освіти.
Завідувачка відділення Людмила БАРАНОВА.
Спеціальності відділення
Навчання здійснюється за навчальним планом з терміном навчання 2 роки – на базі 11 класів; 3 роки – на базі 9 класів.
Навчання здійснюється за навчальним планом з терміном навчання 2 роки – на базі 11 класів; 3 роки – на базі 9 класів.
Навчання здійснюється за навчальним планом з терміном навчання 2 роки – на базі 11 класів; 3 роки – на базі 9 класів.
Навчання здійснюється за навчальним планом з терміном навчання 3 роки – на базі 11 класів; 4 роки – на базі 9 класів.
Контакти коледжу:
Адреса
41100, Україна, Сумська обл., м. Шостка, вул Інститутська, 1.
Контакти
+38(05449) 7-31-20
+38(096) 046-11-60
[email protected]
Часи роботи
Пн – Пт 9:00 – 17:00