174 Автоматизація, комп’ютерно- інтегровані технології та робототехніка

Можливо вас цікавить:

Вступна кампанія

Всі питання щодо вступу в коледж

Освітня програма

Програма розроблена відповідно до місії та стратегії коледжу. Спрямована на здобуття студентами поглиблених теоретичних та практичних знань, умінь та розуміння, що відноситься до галузі електротехніки, автоматизації та електронних комунікацій, необхідних для здійснення професійної діяльності на підприємствах України. Метою освітньо-професійної програми є підготовка фахівців в галузі електротехніки, автоматизації та електронних комунікацій. Програма пропонує комплексний підхід до здійснення діяльності в сфері автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій і реалізує це через навчання та практичну підготовку.

Навчання здійснюється за навчальним планом з терміном навчання 3 роки – на базі 11 класів4 роки – на базі 9 класів.

Що вивчають:

Напрям “Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології” орієнтований на вивчення автоматизованих систем керування технологічними процесами виробництв різних галузей промисловості. Під час навчання студенти набувають знання з мікроелектроніки, мікропроцесорної техніки, освоюють сучасну обчислювальну техніку, інформаційні технології, системи зв‘язку, мікропроцесорні та релейні системи керування транспорту.

Перспективи:

Спеціальність є затребуваною та перспективною, особливістю напряму є глибоке вивчення і за­стосування мікропроцесорної та комп’ютерної техніки. Студенти не тільки вміють працювати з сучасною обчислювальною технікою, а й застосувати її для створення інформаційних та керуючих систем, які сьогодні потрібні скрізь – від ферми до банку.

Всі спеціальності

Підібрати освітню програму для себе

Вступникам

Основна інформація вступної кампанії.

Контактні дані для відповідей на всі ваші запитання.

Контакти коледжу:

41100, Україна, Сумська обл., м. Шостка, вул Інститутська, 1.

+38(05449) 7-31-20
+38(096) 046-11-60

Часи роботи

Пн – Пт 9:00 – 17:00

Відповіді на питання:

Перспективи працевлаштування

Фахівці цієї спеціальності обіймають інженерно-технічні посади у відділах автоматизації та виконують роботи з проектування, метрологічного забезпечення автоматичних систем, їх налагодження, випробовування та ремонту.

0 +
Середня заробітна плата фахівція з КІТ в Україні

Циклова комісія

Навчання за спеціальністю здійснює Циклова комісія електричної інженерії, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій

Відділення коледжу

Обрана спеціальність відноситься до відділення компʼютерно-інтегрованих технологій та інженерії коледжу

Умови вступу

Про умови вступу на бюджет, вартість навчання на контракті, вступні випробування та інше на сторінці вступу.