Сторінка психолога

Можливо вас цікавить:

Вступна кампанія

Всі питання щодо вступу в коледж

Практичний психолог Сергієнко Юлія Євгеніївна

Закінчила у 2009 році Глухівський педагогічний університет імені Олександра Довженка за спеціальністю «Соціальна педагогіка. Практична психологія» та отримала кваліфікацію соціальний педагог, практичний психолог у закладах освіти.

Шановні студенти, батьки та викладачі!

     Дорослішання – це складний період в житті будь-якої людини, який супроводжується змінами у морально-психологічному розвитку і завжди сповнений протиріч. Постійно виникають різні труднощі і ми можемо опинитися в непростій життєвій ситуації.
     Завдання психолога – допомогти Вам розібратися в ситуації, що склалася і знайти оптимальне рішення.
Основна мета діяльності практичного психолога – сприяння формуванню підростаючого покоління, становленню індивідуальності і творчого ставлення до життя; розвиток здібностей і схильностей здобувачів освіти; вивчення особливостей їх психічного розвитку; забезпечення психічного та психологічного здоров’я.

2009 Початок карьєри

Хто такий психолог?

       Існує стереотип, що люди, які зверталися до психолога,  є психічно нездоровими. Проте, в сучасних умовах, коли суспільні процеси стають більш динамічними, часто виникають напружені ситуації у взаєминах між людьми. Люди стали дедалі частіше користуватися послугами психолога.
      Психолог – фахівець, що здобув психологічну освіту і працює із ЗДОРОВИМИ людьми.
      Психологічна – це не медична освіта, і тому психолог (на відміну від психіатра) не має права виписувати ліки. Області застосування його знань – психологічне консультування здорових людей. Роботою психолога є виступати певним дзеркалом, дати людині можливість побачити своє життя, проблеми збоку. 

     Застосувати все те, що може допомогти звести містки між собою і собою, собою і людьми. Не треба думати, що психологи змінюють життя. Шляхи вирішення проблем закладені в самій людині, необхідно лише допомогти усвідомити їх.
     У процесі надання психологічної допомоги психолог намагається сприймати особистіть такою, якою вона є, створити умови для її самовизначення й особистісного зростання.

Не соромтеся звернутися особисто, зателефонувати
(099) 78-49-590
чи написати [email protected] і поставити питання, яке вас хвилює!
Звертайтесь до кабінету №210 (ІІ).

Всі спеціальності

Підібрати освітню програму для себе

Вступникам

Основна інформація вступної кампанії.

Контакти

Контактні дані для відповідей на всі ваші запитання.

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.