072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Можливо вас цікавить:

Вступна кампанія

Всі питання щодо вступу в коледж

Освітня програма

Спеціальність «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» завжди користувалася і користується великою популярністю, можливо, через те, що справа тут, як мовиться, пахне грошима. Так воно і є. Всі ми добре знаємо, що фінанси є сьогодні в нашій країні тією сферою економіки, яка дуже гостро потребує чітко вивірених і правильно організованих діях. Грамотне управління фінансами потрібно буквально на будь-якому підприємстві. А фінансисти і відповідають за формування бюджету та раціональне витрачання зібраних коштів.

Що вивчають:

Студенти напряму одержують значний обсяг фундаментальних знань та практичних навичок в галузі державних фінансів та управління фінансовими ресурсами підприємств. Особливість підготовки фінансиста–аналітика полягає у поглибленому вивченні процесів бюджетного планування, податкової роботи, казначейської справи, здійсненні контролю за формуванням та використанням державних фінансових ресурсів.

Перспективи:

Отримавши диплом, випускники можуть працювати на підприємствах різних форм власності, науково-дослідницьких, конструкторських та технологічних організаціях, в банках, податкових інспекціях, комерційних та сервісних службах.

Всі спеціальності

Підібрати освітню програму для себе

Вступникам

Основна інформація вступної кампанії.

Контактні дані для відповідей на всі ваші запитання.

Контакти коледжу:

41100, Україна, Сумська обл., м. Шостка, вул Інститутська, 1.

+38(05449) 7-31-20
+38(096) 046-11-60

Часи роботи

Пн – Пт 9:00 – 17:00

Відповіді на питання:

Перспективи працевлаштування

Необхідність здійснення роботи за такими видами економічної діяльності як фінансове посередництво, страхування, управління та нагляд у сфері оподаткування, організація фінансових служб підприємств та установ різних форм власності і господарювання, забезпечення ефективного функціонування банківської системи, здійснення фінансової діяльності у сфері ринкових відносин та державного регулювання пояснюють високий попит на фахівців спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Професії:
начальник фінансового управління
керівник фінансового відділу
провідний спеціаліст відділу (департаменту, управління)
брокер (посередник) з цінних паперів
дилер з цінних паперів
біржовий маклер
агент страховий
оцінювач
експерт
кредитний інспектор
Бухгалтер
ревізор

0 +
Середня заробітна плата фінансиста в Україні

Циклова комісія

Навчання за спеціальністю здійснює Циклова комісія обліку, фінансів та підприємництва

Відділення коледжу

Обрана спеціальність відноситься до відділення механічної інженерії та управління коледжу

Умови вступу

Про умови вступу на бюджет, вартість навчання на контракті, вступні випробування та інше на сторінці вступу.