161  Хімічні технології та інженерія

Можливо вас цікавить:

Вступна кампанія

Всі питання щодо вступу в коледж

Освітня програма

Хімічна технологія – прикладна наука, що вивчає способи і процеси виробництва продуктів, що відбуваються за участю хімічних перетворень технічно, економічно та соціально доцільним шляхом. Саме хімік-технолог розробляє нові й удосконалює діючі технологічні правила виробництва продукції. Результатом діяльності фахівця є економічний і технічно доступний проект одержання в промислових масштабах необхідного продукту, предмета або виду енергії. У проекті розраховується витрата сировини, матеріалів та енергії, враховується якість і кількість відходів, а також спосіб їх утилізації.

Що вивчають:

Напрямок об’єднав кілька самостійних спеціальностей. Студенти вивчають інженерну графіку, прикладну механіку, електротехніку та промислову електроніку, безпека життєдіяльності. Професійні знання даються на таких дисциплінах, як загальна хімічна технологія, процеси і апарати хімічної технології, моделювання хіміко-технічних процесів і ін. Профілювання відбувається під час спецкурсів та практичних занять.

Перспективи:

Випускники напряму працюють на підприємствах різних галузей, в лабораторіях і наукових центрах. Їх завдання – створення нових хімічних сполук, впровадження в експлуатацію синтезованих речовин. Особливо затребувана праця хімічних технологів на виробництві оздоблювальних матеріалів, полімерних матеріалів тощо.

Всі спеціальності

Підібрати освітню програму для себе

Вступникам

Основна інформація вступної кампанії.

Контакти

Контактні дані для відповідей на всі ваші запитання.

Контакти коледжу:

Адреса

41100, Україна, Сумська обл., м. Шостка, вул Інститутська, 1.

Контакти

+38(05449) 7-31-20
+38(096) 046-11-60
[email protected]

Часи роботи

Пн – Пт 9:00 – 17:00

Відповіді на питання:

Перспективи працевлаштування

Хіміки – це фахівці майбутнього!

Вміють вирішувати інженерні та наукові проблеми. Випускники високо затребувані на ринку праці в сучасних умовах. Фахівці потрібні на ресурсоперероблюючих підприємствах, в фармацевтичних компаніях, косметичних фірмах. Але справжній бум хімічної технології виник завдяки розвитку ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів. Побутові фарби, мастики, розчини та суміші – все це продукти роботи хіміків-технологів.

0 +
Середня заробітна плата хіміка-технолога в Україні

Циклова комісія

Навчання за спеціальністю здійснює Циклова комісія хімічної технології

Відділення коледжу

Обрана спеціальність відноситься до відділення компʼютерно-інтегрованих технологій та інженерії коледжу

Умови вступу

Про умови вступу на бюджет, вартість навчання на контракті, вступні випробування та інше на сторінці вступу.

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.