Доступ до публічної інформації

Можливо вас цікавить:

Вступна кампанія

Всі питання щодо вступу в коледж

Основні положення

      З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності Відокремленого структурного підрозділу “Шосткинський фаховий  коледж імені Івана Кожедуба СумДУ”, реалізації прав громадян і юридичних осіб на доступ до публічної інформації, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»,

 видано Наказ ректора від 28.07.2011 № 616-І «Про доступ до публічної інформації».  
         Доступ до публічної інформації, яка знаходиться у володінні Сумського державного університету, обмежується, якщо такі дані чинним законодавством України віднесено до інформації з обмеженим доступом.

Форма запиту на інформацію та порядок її подання

       Запит на одержання публічної інформації, яка знаходиться у володінні Відокремленого структурного підрозділу “Шосткинський фаховий  коледж імені Івана Кожедуба СумДУ” підлягає реєстрації у відділі кадрів у день надходження.
       Робота із запитами на інформацію здійснюється відповідальною особою відділу кадрів або фахівцем, що заміщає його відповідно до посадових обов’язків.
      Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі та має містити:
  • ім’я запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (телефону);
  • загальний опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
  • підпис і дата за умови подання запиту в письмовій формі.

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або його бездіяльності

      Згідно з Законом “Про доступ до публічної інформації”, відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

       Відповідно до статті 23 Закону “Про доступ до публічної інформації”, рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Всі спеціальності

Підібрати освітню програму для себе

Вступникам

Основна інформація вступної кампанії.

Контакти

Контактні дані для відповідей на всі ваші запитання.

Контакти коледжу:

Адреса

41100, Україна, Сумська обл., м. Шостка, вул Інститутська, 1.

Контакти

+38(05449) 7-31-20
+38(096) 046-11-60
[email protected]

Часи роботи

Пн – Пт 9:00 – 17:00

Відповіді на питання:

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.