Матеріальна база

Можливо вас цікавить:

Вступна кампанія

Всі питання щодо вступу в коледж

Матеріально-технічне забезпечення підготовки здобувачів освіти

  Матеріальна база коледжу повністю забезпечує підготовку фахових молодших бакалаврів. Загальна площа матеріально – технічної бази коледжу складає  45086,1 кв.м, у тому числі 28384,1 кв. м площа приміщень будівль: спортивний комплекс із залою та трибунами площею 5944,5 кв. м; навчальні корпуси № 1 і № 2 площею 191564,4 кв. м.; гуртожиток 3285,2кв. м. 
   Заняття здійснюються в 24 аудиторіях, 22 лабораторіях та у 6 майстернях (групові) для групових занять та 4 класах комп’ютерного навчання, 14 аудиторіях з мультимедійним обладнанням. 
     Розробляються та впроваджуються в освітній процес віртуальні стенди та лабораторні роботи. Використання комп’ютерної техніки дає можливість здійснювати освітній процес на високому науково-технічному рівні.
  Постійна увага приділяється діагностиці, своєчасному ремонту, модернізації та оновленню обладнання. Налагоджена кооперація між цикловими комісіями з метою використання обладнання та технічних засобів навчання. Крім того, для підготовки здобувачів освіти використовується матеріальна база підприємств, установ та організацій, де вони проходять практику.
    Коледж має бібліотеку з фондом понад 65 тисяч примірників підручників, посібників та 15 фахових періодичних видань. До бібліотеки входять три книгосховища,  абонемент та дві читальні зали, пункт видачі у студентському гуртожитку.
    На базі читальної зали бібліотеки створено електронний каталог літератури та періодичних видань. Читальні зали з відкритим доступом до всіх видів електронних ресурсів, автоматизовані робочі місця користувача, наявний доступ до електронних баз Сумського державного університету та інших закладів освіти. Це дає можливість здобувачам освіти  коледжу готуватися до занять та виконувати різні види самостійної роботи з дисциплін.  На сайті коледжу працює  сторінка “Допомога бібліотеки” на сайті коледжу.
    Коледж має добре налагоджену  соціально-побутову інфраструктуру. У розпорядженні здобувачів освіти: гуртожиток, медичний пункт. 

спортивний комплекс, стадіон і спортивні майданчики, студентський клуб з активною залою на 450 місць, музей коледжу. и
 Проєктна потужність гуртожитку- 250 ліжкомісць. Для здобувачів освіти створені всі необхідні умови. У кімнатах проживає 2-3 особи. Забезпеченість здобувачів освіти гуртожитком складає 100% від потреби. Студентський гуртожиток розташований на території коледжу.
  На сьогодні коледж здійснює підготовку робітничих кадрів, кадрів середнього ланцюга більше ніж для 15 підприємств і організацій міста. Там же проходять і виробничі практики ( КП ШКЗ “Імпульс”, ДержНДІХП, ПРАТ “Шосткинський завод хімічних реактивів”, ТОВ”АГРОФРОСТ”, банк “ПРИВАТ”, ТОВ”НордТрек”, ТОВ”Шосткинська міська друкарня”, ТОВ “Шосткинський Елеватор”, ТОВ “Зодіак”, компанія “FoxConn Technology”, Шосткинський РЕМ філія Сумиобленерго, ТОВ “Шостка Хліб”, Шосткинський відділ ДСНС, Конотопська ділянка електропостачання, з ними було укладено відповідні угоди про проведення практики здобувачів освіти коледжу).
  Освітньо-професійні програми спеціальностей коледжу узгоджуються з головними фахівцями підприємств певних галузей і остаточно-наглядовою комісією в складі керівників підприємств міста.
   Здобувачі освіти коледжу отримують схвальні відгуки та позитивні характеристики під час проходження практики на базових підприємствах. Ці відгуки підлягають систематизації, а ті студенти, які зарекомендували себе позитивно, отримують запрошення на роботу після закінчення закладу освіти.
  У коледжі соціальне партнерство з роботодавцями представлене як система соціально-педагогічної взаємодії викладачів, майстрів, керівників виробничого навчання, здобувачів освіти із представниками підприємств. Основою соціального партнерства у закладі освіти є принцип співробітництва між роботодавцями і педагогічними працівниками.
  Багато випускників коледжу продовжує навчання у вищих навчальних закладах України та інших держав.

Фотогалерея

Всі спеціальності

Підібрати освітню програму для себе

Вступникам

Основна інформація вступної кампанії.

Контакти

Контактні дані для відповідей на всі ваші запитання.

Контакти коледжу:

Адреса

41100, Україна, Сумська обл., м. Шостка, вул Інститутська, 1.

Контакти

+38(05449) 7-31-20
+38(096) 046-11-60
[email protected]

Розклад роботи

Пн – Пт 9:00 – 17:00

Відповіді на питання:

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.