133 Галузеве машинобудування

Можливо вас цікавить:

Вступна кампанія

Всі питання щодо вступу в коледж

Освітня програма

Машинобудування – головна по числу зайнятих, за вартістю продукції та відповідно за часткою в усьому промисловому виробництві галузь сучасної промисловості. Це пояснюється тим, що саме воно в першу чергу забезпечує всі галузі господарства знаряддями виробництва (машинами, обладнанням, приладами та ін.), А населення – предметами споживання, в тому числі і тривалого користування. Інженери-машинобудівники займаються проектуванням і виробництвом різноманітних машин і пристроїв, використовуючи знання принципів перетворення енергії, матеріалознавства і механіки.

Навчання здійснюється за навчальним планом з терміном навчання 3 роки – на базі 11 класів4 роки – на базі 9 класів.

Що вивчають:

Підготовка інженерів-конструкторів базується на високому рівні викладання фундаментальних і загальнотехнічних дисциплін, а також знань конструкцій машин. Обов’язкові для всіх профілів дисципліни в основному носять інженерний або технологічний характер. Вивчається інженерна графіка, технічна механіка, технологія конструкційних матеріалів, електротехніка й електроніка, механіка рідини і газу та ін.

Перспективи:

Фахові молодші бакалаври можуть працювати технологами, техніками і молодшими інженерами на підприємствах машинобудівного комплексу. В їх обов’язки входить контроль за дотриманням різних норм, спостереження за процесом виробництва, управління людськими ресурсами, налагодження та ремонт обладнання, оцінка якості вироблених деталей і готових машин. Часто саме вони відповідають за дотримання технологій безпеки на підприємстві.

Всі спеціальності

Підібрати освітню програму для себе

Вступникам

Основна інформація вступної кампанії.

Контактні дані для відповідей на всі ваші запитання.

Контакти коледжу:

41100, Україна, Сумська обл., м. Шостка, вул Інститутська, 1.

+38(05449) 7-31-20
+38(096) 046-11-60

Часи роботи

Пн – Пт 9:00 – 17:00

Відповіді на питання:

Перспективи працевлаштування

Працевлаштування можливе на провідних підприємствах агропромислової та природоохоронної областях економіки України. Хороші зарплати і можливість кар’єрного росту пропонують автоконцерни, які належать світовим гігантам. На подібних підприємствах випускники можуть розраховувати на посаду механіків і наладчиків устаткування.

Професії:
техник-конструктор
инженер-конструктор
инженер-исследователь
инженер-сварщик
инженер по технике безопасности

0 +
Середня заробітна плата механіка в Україні

Циклова комісія

Навчання за спеціальністю здійснює Циклова комісія машинобудування

Відділення коледжу

Обрана спеціальність відноситься до відділення механічної інженерії та управління коледжу

Умови вступу

Про умови вступу на бюджет, вартість навчання на контракті, вступні випробування та інше на сторінці вступу.