076 Підприємництво та торгівля

Можливо вас цікавить:

Вступна кампанія

Всі питання щодо вступу в коледж

Освітня програма

Об’єктами вивчення студентами цієї спеціальності є діяльність з організації та функціонування підприємницьких, торговельних та біржових структур, що здійснюється для досягнення економічних і соціальних результатів, а також діяльність суб’єктів господарювання підприємницьких, торговельних та/або біржових структур з виробництва та обігу товарів і послуг, яка здійснюється з метою забезпечення їх ефективного управління і розвитку.

Ціллю навчання є підготовка висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати практичні проблеми та складні спеціалізовані задачі з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та здатних розв’язувати складні завдання і проблеми у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності або у процесі навчання, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій за невизначених умов і вимог.

Що вивчають:

Плани. Наші навчальні плани базуються на досвіді провідних навчальних закладів світу. Ми вивчаємо те, що сьогодні пропонують у ЗВО інших країн і намагаємося адаптувати це до наших реалій. В цьому нам допомагають наші друзі. Це підприємства та установи, з якими ми співпрацюємо. Разом ми адаптували дисципліни, які вивчають наші студенти до вимог і запитів роботодавців.

Особливий акцент у процесі вивчення дисциплін поставлено на формування знань у сфері організації підприємницької діяльності та керівництва підприємствами з питань:

• розробки та обґрунтування бізнес-ідей;
  • юридичного забезпечення створення власного бізнесу;
  • розроблення та використання нових підходів до управління розвитком власного бізнесу;
  • забезпечення ефективності бізнесу на основі використання інновацій;
  • аналізу товарних ринків і конкурентоспроможності продукції різних виробників;
  • роботи з постачальниками;
  • формування товарного асортименту;
  • здійснення логістичних операцій та організації товаропросування;
  • управління товарними запасами;
  • інформаційного та рекламного забезпечення підприємницької діяльності.

Перспективи:

Навчатися у нас – це не лише вчитися розраховувати собівартість продукції, складати кошторис витрат, здійснювати бюджетне планування на підприємстві, прогнозувати стан економічної та фінансової діяльності підприємств і організацій, визначати шляхи підвищення ефективності діяльності. Ти можеш спробувати себе у різних конкурсах та олімпіадах і стати кращим з кращих.

Всі спеціальності

Підібрати освітню програму для себе

Вступникам

Основна інформація вступної кампанії.

Контактні дані для відповідей на всі ваші запитання.

Контакти коледжу:

41100, Україна, Сумська обл., м. Шостка, вул Інститутська, 1.

+38(05449) 7-31-20
+38(096) 046-11-60

Часи роботи

Пн – Пт 9:00 – 17:00

Відповіді на питання:

Перспективи працевлаштування

Співпраця із роботодавцями дозволяє відправляти наших студентів на практику на реально діючі підприємства, фірми, державні установи. Це реальна практика, яку проходять студенти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля». Тому, навчаючись у нас, ти отримуєш ще одну ключову перевагу, яка зробить тебе успішним.

Наступною перевагою навчання у нас за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля» є працевлаштування, з яким не мають проблем наші випускники.

0 +
Середня заробітна плата підприємця в Україні

Циклова комісія

Навчання за спеціальністю здійснює Циклова комісія обліку, фінансів та підприємництва

Відділення коледжу

Обрана спеціальність відноситься до відділення механічної інженерії та управління коледжу

Умови вступу

Про умови вступу на бюджет, вартість навчання на контракті, вступні випробування та інше на сторінці вступу.