Тиждень циклової комісії машинобудування

У рамках проведення Тижня циклової комісії машинобудування в механічній майстерні коледжу був проведений конкурс «Кращий за фахом», у якому взяли участь студенти першого і третього курсу спеціальності «Галузеве машинобудування». Організацію і проведення заходу здійснили завідувач навчально-виробничих майстерень Дмитрієв С.А., майстер навчальних практик Кривошей А.Б., завідувачі лабораторій циклової комісії Полевик А.В., Фалько С.О.

Конкурс проходив у два етапи. На першому студенти показали свою теоретичну підготовку у відповідях на запитання тестів. Другий етап – практичний, треба було виготовити деталь за кресленням.

За результатами теоретичного і практичного частин конкурсу кращими було визнано таких студентів:

• І місце – Угня І.С., Осипенко А.В. (гр. МІ-23-1с);
  • ІІ місце – Бабак Д.О. (гр. МІ-21);
  • ІІІ місце – Юсипчук Н.А. (гр. МІ-23-1с).

Студенти групи МІ – 21 разом з викладачем Невеселою І.А. відвідали бібліотеку коледжу. Співробітники бібліотеки ознайомили студентів із сучасними вимогами до складання списку використаної літератури і джерел інформації, які  потрібні під час виконання курсових проєктів; надали приклади оформлення бібліографічних описів використаних джерел у списку.

Також студенти ознайомилися з активними тематичними виставками бібліотеки.