Змагання з підтягування

Однією з основних умов зміцнення здоров’я є фізкультура ( рухова активність, спорт).🏋️🤸🤾

Її безперечною перевагою є здатність природньо та ефективно покращувати емоційний фон особистості, що на сьогодні є мегапотребою для кожного.

Тож до Всесвітнього дня здоров’я у коледжі проведено спортивні змагання з підтягування.

У змаганнях взяли участь 13 студентів. Уболівальники та організатори змагань мали змогу спостерігати високий рівень розвитку силових якостей учасників у поєднанні з майже ідеальною технікою виконання.

Змагання проходили на фоні неймовірної драйвової атмосфери. Учасники енергійно підтримували один одного, що мотивувало на результат.

Призерами змагань стали:

Владислав ЛАПІН (гр. МІ-22);

Ярослав ЛАПТЄВ (гр. МІ-22);

Даниїл БАБКІН (гр. ХТ-22).

Вітаємо переможців та всіх учасників!!! Адже сьогодні кожен, хто спробував свої сили, сміливо показав свій рівень досягнень є переможцем!